نحوه سفارش کالا


نحوه سفارش کالا به چه صورتی است ؟

مشتریان محترم ، قطعا راحتی و آسوده خرید کردن شما برای ما مهم است .

ابتدا در دسته بندی محصول ، شاخه  مورد نظر خود را انتخاب نمایید . توجه داشته باشید هر محصول در دسته بندی و بسته بندی های مختص به خود تقدیم شما می گردد . لذا به سایز و مدل محصول توجه نمایید ، که عمدتا در کنار نام محصول به آن اشاره شده است . به طور مثال : نانو محلول شستشوی فرش و مبلمان 5 لیتری .

پس از انتخاب محصول ، در صورتی که خرید شما به صورت محدود و مصرف شخصی  است ، برای سهولت در امر ارسال و دریافت به موقع کالا و جلوگیری از هزینه ارسال بیشتر، خرید های خود را از طریق  پنل نانوزیت در سایت دیجی کالا انجام دهید . 

خرید آنلاین محصول از  digikala کلیک کنید 

در صورتی که سفارش شما بر مبنای خرید کارتن است .  می توانید از طریق  لینک درج شده در قسمت انتهایی هر محصول ، فرم سفارش درخواست کالا را به صورت کامل تکمیل ودر انتها دکمه ثبت را فشار دهید تا درخواست شما برای واحد فروش شرکت ارسال گردد. سپس منتظر تماس کارشناسان ما درساعات کاری بین ساعت 9 الی 16 باشید .

پس از دریافت سفارش شما و تماس کارشناسان ما با شما ، یک پیش فاکتور به صورت سیستمی برای شما صادر و به شماره مندرج  در فرم به صورت ایمیل و یا تصویردر واتس آپ ارسال می گردد . و پس از واریز وجوه مندرج در فاکتور را از طریق سیستم های بانکی عضو شتاب ، نحوه ارسال کالا از شما پرسیده می شود . سفارش شما در کمتر از 24 ساعت پردازش ، بسته بندی وبه آدرس قید شده در فرم ارسال می گردد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ارسال کالا می توانید به قسمت رویه های ارسال مراجعه نمایید . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شروع گفتگو در واتساپ
تیم پشتیانی نانوزیت در هر لحظه پاسخگوی شما هستند
پشتیبانی / فروش سلام چطور میتونم کمکتون بکنم