مقایسه کارواش بدون آب نانو با کارواش معمولی

مقایسه کارواش بدون آب نانو با کارواش معمولی


تاریخ : 1399/11/22 بازدید: 516 اشتراک گذاری در تلگرام چاپ این صفحه

مقایسه کارواش بدون آب نانو با کارواش معمولی

قبل از هر توضیحی بهتره با چند سوال که همیشه در مورد کارواش های بدون آب پرسیده میشوند شروع کنیم. سوال میشود که آیا در کارواش بدون آب حتی یک قطره آب هم مصرف نمیشود و نیاز نیست ؟ از چه دستمال هایی در کارواش بدون آب استفاده میشود آیا نوع خاصی است؟آیا با توجه به گرد و غبار و آلودگی که روی سطح وجود دارد اگر مستقیم اقدام به پاک نمودن آن نماییم باعث ایجاد خط و خش می گردد؟آیا کارواش بدون آب دارای لایه بردار و پولیش می باشد ؟ آیا با استفاده از کارواش بدون آب نانو از رنگ بدنه خودور محافظت می شود ؟ کارواش بدون آب نانو چگونه باعث براقیت و درخشندگی بدنه خودرو می شود؟

پاسخ تمام این سوالات را در این مقاله به شما می دهیم. همانطور که میدانیم شستشوی خودور از روش های متفاوتی انجام میشود , عده ای خودرو خود را به کارواش می برند و با استفاده از فشار آب بالا و کف فراوان خودوری خود را می شویند.باید در همینجا مضرات این روش را ذکر کنیم :

کارواش معمولی

 در روش کارواش معمولی همانطور که میبینید حجم آب فروانی استفاده میشود و از آنجایی که کشور ما ایران چندین سال است بدلیل بارش های کم دچار کم آبی شدیدی شده است و ما به این موضوع هیچ توجهی نداریم و قدمی در راستای صرفه جویی در مصرف آب برنمیداریم, گویی که این حجم آب فروانی که در کارواش ها استفاده می شود برای همه ما نیست , تنها هزینه ای پرداخت میکنیم و در انتظار مینشینیم تا خودریمان را شسته و خشک شده و براق به ما تحویل دهند. از این مضرت هم بگذریم , کارواش معمولی به مرور زمان به رنگ خودروی شما آسیب می رساند و دلیل آن هم فشار بالای آب که در این روش استفاده می شود و حتما هم برایتان پیش آمده بعد از کارواش وقتی با دقت خودریتان را بررسی می نمایید متوجه یسری خط و خش ها و رنگ پریدگی ها در بعضی قسمت ها می شوید که یادتان نمی آید کجا و چطوری این اتفاق افتاده است. مضرت سوم با استفاده از کارواش معمولی به مرور زمان رنگ خودروی شما چون لایه ای که از رنگ خودرو محافظت کند روی آن وجود ندارد, اشعه های مضر خورشید را جذب می کند و رنگ خودور کدرمی شود و دچار رنگ پریدگی می شود و از آن حالت براق بودن روز های اول خرید  دیگرخبری نیست.عده ای هم هستند که همچنان با استفاده از روش های سنتی یعنی همان یک سطل آب و دستمال  برای شستشوی خودور خود استفاده می کنند. باید سپاس گذار این افراد باشیم که هنوز از این روش استفاده می کنند زیرا حداقل این افراد اگر از روش های جدید استفاده نمی کنند ولی به صرفه جویی در مصرف آب کمک بسیاری می کنند.

در توضیح کارواش های بدون آب این نکته را بدانید که این کاوراش ها به مدل ها و برند های مختلفی در دو دسته نانو و غیر نانو در بازار موجود می باشند.

کارواش غیر نانو

کارواش های غیر نانو همان مدل های تقلبی و چینی هستند که در بازار میبینید و استفاده از این نوع کارواش ها هیچ گونه لایه محافظی روی بدنه خودور ایجاد نمی کند و با جذب بیشتر اشعه های مضر خورشید رنگ خودور را آسیب پذیر تر می نماید. اینها دقیقا همان کارواش های بدون آب تقلبی غیر نانویی در بازار هستند که بعد از استفاده از آن شما هیچ درخشش و براق بودنی روی بدنه خودرو مشاهده نمی نمایید و حتی گفته شده باعث ایجاد لک بیشتر هم  روی بدنه خودورشده اند.

کارواش نانو

حتما تا بحال کارواش هایی دیده اید که روی تابلو تبلیغاتی خود نوشته اند کارواش نانو. در کارواش های نانو از اسپری نانو و دستگاه بخار جهت تمیز نمودن خودور استفاده می شود. این روش مضرت بارزی ندارد کما این که در آن از مواد نانو نیز استفاده می شود منتها باز هم شما نیاز دارید برای استفاده از این روش به کارواش رفته و هزینه ای پرداخت نمایید تا با استفاده از دستگاه بخار که شما قطعا در منزل ندارید خودرویتان را تمیز نمایند.

کارواش بدون آب نانو

حالا برویم سراغ کارواش بدون آب نانو و در اینجا پاسخ تمام سوالاتی که در قسمت اول پرسیده شد را بدهیم.

آیا در کارواش بدون آب حتی یک قطره آب هم مصرف نمیشود و نیاز نیست ؟

کارواش بدون آب نانو همانطور که از نامش پیدا است در این روش ابدا از آب هیچ استفاده ای نمی شود حتی یک قطره و شما هیچ نیازی ندارید که قبل از استفاده از اسپری نانو برای زدودن گرد و غبار از آب استفاده نمایید. این روش کاملا خانگی است و مقرون بصرفه می باشد و شما با استفاده از یک اسپری نانو و دستمال میکروفایبر براحتی خودتان می توانید این کار را انجام دهید.پس اولین ویژگی قابل توجه در کارواش بدون آب نانو , عدم نیاز به مصرف آب و صرفه جویی در مصرف آب می باشد. به این صورت که شما تنها با با یک لیتر از کارواش بدون آب نانو می توانید هفت الی ده مرتبه یک خودوری سایز متوسط را تمیز نمایید و این باعث صرفه جویی در مصرف حدود هزار تا هزار و پانصد لیتر آب شرب خانگی می باشد.

از چه دستمال هایی در کارواش بدون آب استفاده میشود آیا نوع خاصی است؟

در کارواش بدون آب نانو از ذرات نانو که در حد نانومتر ریز هستند استفاده شده است.که با اسپری کردن این ماده بر روی بدنه خودرو مواد نانو بخاطر ریز بودنشان براحتی به زیر لکه ها و غبار روی خودرو نفوذ می کنند و این باعث می شود که شما با تنها با یک دستمال به آسانی گرد و غبار را از روی بدنه پاک نمایید.دستمالی که برای زودودن و پاک کردن گرد و غبار بعد از اعمال اسپری نانو استفاده می شود حتما باید دستمال میکروفایبر باشد زیرا این دستمال ها با خاصیت ضد خشی که دارند بعد از استفاده هیچ گونه لکه ای روی بدنه ایجاد نمیکنند و علاوه بر آن این دستمال ها یکبار مصرف نیستند بلکه چندین بار مصرف هستند و شما براحتی می توانید آنها را بعد از استفاده بشویید و برای دفعات بعد نگهداری نمایید.

آیا کارواش بدون آب دارای لایه بردار و پولیش می باشد ؟

کارواش بدون آب نانو فاقد هر گونه مواد لایه بردار و پولیش می باشد چون استفاده از ماده ای که دارای لایه بردار و پولیش می باشد که حتما روی کالا ذکر شده است, شرایط خاص خود را دارد که باید فردی که مسلط به پولیش کاری است از آن استفاده کند. پس در این نوع هیچ گونه ماده لایه بردار و پولیشی بکار نرفته است.

آیا با استفاده از کارواش بدون آب نانو از رنگ بدنه خودور محافظت می شود ؟

استفاده از کارواش بدون آب نانو باعث می شود لایه ای محافظ روی بدنه خودور بوجود بیاید که این لایه باعث عدم جذب اشعه های مضر خورشید می شود در نتیجه رنگ خودرو شما به هیچ وجه کدر نخواهد شد و از رنگ آن محافظت می شود.دلیل آن استفاده از صمغ در ترکیبات این ماده می باشد.

کارواش بدون آب نانو چگونه باعث براقیت و درخشندگی بدنه خودرو می شود؟

بعد از استفاده بخاطر واکس موجود درون محصول خودوری شما بطور خاصی براق می شود و می درخشد و جالب است بدانید چون استفاده از مواد نانو در این محصول باعث می شود که میزان جذب گرد و غبار بر روی بدنه به مرور زمان کم شود در نتیجه ظاهر براق و درخشان خودور برای مدت طولانی حفظ می گردد. علاوه بر اینها با مداومت در استفاده از محصول به مرور زمان شما شاهد خاصیت آبگریزی و ضد لک و غبار بر روی بدنه خواهید بود.

برای اینکه خیالتان راحت باشد که همان محصول اصل کارواش نانو بدون آب را از برندی معتبر خریداری نمایید وارد لینک زیر شوید تا محصول مورد نظر مشاهده و براحتی خرید نمایید.

کارواش بدون آب نانوزیت

اگر هم صرفا بدنبال آبگریز کردن بدنه خودور خود و یا شیشه خودرو می باشید از این محصولات دیدن نمایید.

آبگریز بدنه خودرو نانوزیت

آبگریز شیشه خودرو نانوزیت

شروع گفتگو در واتساپ
تیم پشتیانی نانوزیت در هر لحظه پاسخگوی شما هستند
پشتیبانی / فروش سلام چطور میتونم کمکتون بکنم