آموزش تمیز نمودن انواع پارکت با نانو مواد

آموزش تمیز نمودن انواع پارکت با نانو مواد


تاریخ : 1399/11/26 بازدید: 936 اشتراک گذاری در تلگرام چاپ این صفحه

آموزش تمیز کردن انواع کفپوش های پارکت با نانو مواد
زمانی که برای زیبایی بیشتر منزلتان از کفپوش پارکت استفاده می کنید باید در حفظ و نگهداری آن هم کوشا باشید که مهمترین آن رعایت نکاتی در حفظ نطافت و تمیزی روزانه پارکت می باشد که هیچ گونه لکه و آلودگی برای طولانی مدت جذب آن نگردد که بعدها مجبور شویم با کلی زحمت و سختی پارکت را تمیز نماییم. ابتدا این نکات را که در زیر به آنها اشاره می شود رعایت نمایید و سپس محلولی فوق العاده را جهت پاک کردن و براق نمودن کفپوش های پارکت بهتون معرفی می نمایم.

  • رطوبت و یا آب به پارکت آسیب می رساند , پس بلافاصله اگر آب و یا هر مایع دیگری بر روی پارکت ریخت آن را تمیز نمایید و هر گز اجازه ندهید بر روی پارکت باقی بماند.
  • در قسمت هایی از منزل که در معرض رطوبت و گرمای بسیاری قرار دارد از کفپوش پارکت استفاده ننمایید . حتما از کفپوش هایی که مناسب آن مکان ها هستند استفاده شود.
  • نور خورشید می تواند درخشش کف پارکت را به مرور زمان از بین ببرد حتما سعی کنید از یک جنس پرده مناسب برای این مکان ها استفاده نمایید تا نور خورشید کمتری حداقل بر کف پارکت بتابد.
  • همیشه کف پارکت را نظافت نمایید به هیچ وجه اجازه ندهید گرد و غبار و لکه ها بر روی پارکت باقی بمانند.
  • جهت تمیز نمودن پارکت از دستمال های دارای جذب و یا تی های نخی الیاف دار نانو استفاده نمایید.
  • از صابون و دیگر مواد تمیز کننده زمانی که می خواهید پارکت را تمیز کنید، دوری کنید، آن ها می توانند پارکت را خراب کنند.

حال اگر می خواهید هر روز پارکتی تمیز و براق داشته باشد پیشنهاد ما به شما استفاده از نانو محلول پاک کننده و براق کننده انواع پارکت نانوزیت می باشد

(اگر با مشکل پوسیدگی و تاب برداشتن درب های حمام و سرویس بهداشتی بدلیل جذب آب و رطوبت مواجه هستید و یا میخواهید از وقوع این مشکل جلوگیری نمایید پیشنهاد میکنیم آموزش راه های جلوگیری از پوسیدگی درب حمام و سرویس بهداشتی را مطالعه بفرمایید)
پاک کننده و براق کننده انواع پارکت آنتی باکتری نانوزیت


از این محصول می توانید جهت تمیز و براق نمودن و محافظت انواع پارکت های چوبی , لمینت های چوبی , روکش های کابینت استفاده نمایید. این محصول بهترین محافظ پارکت در برابر جذب رطوبت می باشد.
نحوه اجرای صحیح:
قبل از هر بار مصرف  محصول را به مدت 1 الی 2 دقیقه تکان دهید تا ذرات نانو داخل محصول فعال گردند . سپس مقداری از مواد را روی سطوح مورد نظر اعمال کنید یا به صورت افشانه روی سطوح مورد نظر اسپری کنید . سپس به مدت 2 الی  3 دقیق صبر کنید .و با یک  دستمال دارای جذب  و یا تی های نخی الیاف دار نانو  که مواد را در خود نگاه می دارند شروع به تمیز کردن نمایید
هر لیتر این ماده را برای متراژ حدود  25 متر مربع پارکت کافی است .
توجه داشته باشید ، با توجه به مواد نانو به کار برده شده  در ترکیبات موجود در این محصول توصیه می گردد  بعد از باز شدن درب پلمپ  در طول مدت یک سال استفاده گردد . این محصول فاسد نمی شود

( همچنین اگر به اطلاعات بیشتر در زمینه ضد آب کننده های چوب و نحوه ضد آب کردن چوب و اینکه چه مزایایی دارد نیاز دارید میتوانید مقاله فواید و روش های ضد آب کردن چوب را مطالعه بفرمایید)

 

 

شروع گفتگو در واتساپ
تیم پشتیانی نانوزیت در هر لحظه پاسخگوی شما هستند
پشتیبانی / فروش سلام چطور میتونم کمکتون بکنم