آموزش از بین بردن رسوبات شیرآلات با نانو ذرات

آموزش از بین بردن رسوبات شیرآلات با نانو ذرات


تاریخ : 1400/03/23 بازدید: 2800 اشتراک گذاری در تلگرام چاپ این صفحه

آموزش از بین بردن رسوبات شیرالات با نانوذرات

آبی که ما به صورت روزمره در ایران استفاده میکنیم دارای املاح بسیار سنگینی می باشد و همچینین قدرت رسوب گذاری بالایی هم دارد. میزان املاح موجود در آب در مناطق مختلف ایران با هم متفاوت است برای مثال آب خوزستان دارای املاح و اجرام بسیار سنگینی می باشد که طبیعتا مردم آن مناطق باید حتما در منازل خود از سیستم تصفیه آب مرکزی و علاوه بر آن تصفیه آب آشامیدنی استفاده نمایند. همین املاحی که در آب ها وجود دارند و رسوب می کنند علاوه بر اینکه برای سلامت انسان مضر هستند, به خود شیرآلات هم آسیب می زنند و باعث خرابی آنها بعد از یه مدت می گردند. مشکل رسوب گیری شیرآلات بعد از گذشت چند ماه که شیرآلات نو و با کیفیت را در منزلتان نصب نموده اید ظاهر می گردد , در ابتدا املاح بصورت لکه هایی بر روی شیرالات ظاهر می شوند و بعد از مدتی کاملا رسوبات بر روی شیرآلات مشهود هستند. جهت جلوگیری از این امر بسته به اینکه در چه منطقه ای زندگی می کنید و میزان املاح و رسوبات چقدر است باید در فواصل زمانی منظم اقدام به رسوب زدایی شیرآلات نمایید. برای مثال مناطقی که املاح سنگین دارند باید هر هفته عمل رسوب زدایی را انجام دهند.
پیشنهاد ما به شما این است که جهت رسوب زدایی شیرالات به دنبال راه حل های خانگی نباشد مانند سرکه , آبلیمو و ... . شاید پیش خودتان بپرسید چرا ؟ راه حل های خانگی همیشه ساده تر و کم هزینه ترند. پاسخ این پرسش , این است. صرف اینکه یک مشکل به هر طریقی حل شود بدنبال راه های ارزان و دم دستی نباشید. استفاده از رسوب زداهای خانگی مانند سرکه و آبلیمو کاملا موقتی این مشکل را حل میکنند و برای مدت کوتاهی ظاهر شیرآلات را حفظ میکنند شاید یک الی دو روز. پس باید به دنبال راهی باشیم که به مدت بیشتری ظاهر شیرالات را براق و درخشان نماید و دیرتر نیز کدر شوند.

پیشنهاد میکنیم جهت از بین بردن لکه ها و کثیفی ها از روی فرش و مبلمان مقاله آموزش استفاده محلول شستشوی فرش و مبلمان نانو را مطالعه فرمایید.

نانو محلول از بین برنده رسوبات آهکی نانوزیت

 اسپری limescale remover  نانوزیت حاوی ترکیبات پاک کننده ای است که رسوبات آهکی و املاح ایجاد شده روی سطوح بهداشتی و شیر آلات را به طور موثری از بین می برد. اسپری جرم گیر نانوزیت  سطوح شیرآلات را براق و درخشان می کند و از کدر شدن مجدد آنها جلوگیری می نماید. همچنین استفاده مداوم از این محصول برای تمیز کردن قسمت های مختلف سطوح بهداشتی، مانع از ایجاد دوباره رسوبات بر روی آن ها خواهد شد.این محصول در مقایسه با محصولاتی که در بازار عرضه می گردند بسیار متفاوت و عملکرد فوق العاده ای دارد .
 این محصول دارای فرمول قدرتمندی جهت ازبین بردن آثار رسوبات آب برجای مانده بر روی سطوح حتی در مناطق با آب های سخت می باشد. استفاده منظم از این اسپری باعث بازگرداندن درخشش طبیعی سطوح و مانع از جرم گیری مجددآنها می شود.
استفاده آسان و سریع با فرمول مخصوص بدون نیاز به سابیدن سطوح (اسپری کنید، آب بگیرید)، مناسب برای محلهای جرم گرفته و رسوبی در سرویسهای بهداشتی و آشپزخانه مانند شیرآلات، دوش و سینک می باشد .
جهت مصرف و کسب بهترین نتیجه ، روی سطح اسپری نمایید بسته به میزان رسوب  از 5 الی 15دقیقه صبر نمایید  سپس سطح مورد نظر را  آب کشی نمایید .

همچنین میتوانید جهت پاک کردن و از بین بردن انواع زنگ زدگی و فرسایش ایجاد شده  بر اثر رطوبت بر روی فلزات از محصول زنگ بر فلزات نانوزیت استفاده نمایید.

 

شروع گفتگو در واتساپ
تیم پشتیانی نانوزیت در هر لحظه پاسخگوی شما هستند
پشتیبانی / فروش سلام چطور میتونم کمکتون بکنم