عایق بندی سرویس های بهداشتی با نانو عایق نانوزیت

عایق بندی سرویس های بهداشتی با نانو عایق نانوزیت


تاریخ : 1399/12/03 بازدید: 787 اشتراک گذاری در تلگرام چاپ این صفحه

عایق بندی سرویس های بهداشتی و حمام با پلیمرنانو عایق نانوزیت 


در بسیاری  از مواقع عایق بندی سرویس های بهداشتی مشکلات فراوانی را برای ساکنین منازل ایجاد میکند. وقتی مورد را با دقت بیشتری پیگیری می کنید متوجه میشوید که درزهایی میان  کاشی و سرامیک های نصب شده  به وجود آمده اند . (یعنی درز ها یا بند ها باز هستند و یا ترک هایی دارند که به راحتی آب از لابلای آنها عبور کرده و به لایه های زیرین و یا دیوارها ) می رسند .  که موجب نشت نم و یا رطوبت و یا در مراحل  حادتر ریزش آب  و حتی تخریب را به همراه دارد .
یکی از عوامل ایجاد این درزها نشست طبیعی در بنای ساختمان است . البته عواملی  دیگر نیز در این زمینه  نقش دارند  ، به طور مثال ، عدم انتخاب صحیح مواد و مصالح ، عدم اجرای صحیح  نقشه های طراحی شده    و یا عدم استفاده از مواد عایق بندی صحیح در ساختمان  .
همه این موارد به تنهایی میتوانند مشکل ساز شوند ولی  ، یکی از مهترین این عوامل ، عدم استفاده از مواد عایق بندی درست  ویا عدم  اجرای صحیح  مواد عایق بندی بروی محصولات ساختمانی همچون آجر , سیمان و یا گچ  می باشد .
قطع به یقین ، بالارفتن هزینه ها ی ساخت و ساز وگران شدن برخی از محصولات عایق بندی باعث شده است تا شاید کمترین استانداردها هم در برخی از ساختمان ها رعایت نشود . بگذریم .
حال از خود می پرسید که باید چه کار کرد ؟ انتخاب صحیح چیست ؟ اینجاست که دست به کار میشوید  و اولین ماده  قابل دسترس به ذهن شما خطور می کند ؟! " سیمان " . یکی از پرکاربردترین مواد و مصالح در ساختمان .  برخی نیز از ترکیباتی مانند سیمان و پودرسنگ استفاده  میکنند . و حال اینکه نمیدانند این ها هیچ کدام  قادر به حل این مشکل نیستند .
خوب ما به شما راه درست را آموزش می دهیم . و به شما می گوییم چه راه هایی را می توان برای این مورد انجام دهید تا به یک نتیجه مطلوب دست پیدا کنید . این را بدانید ترکیب پودر سنگ و سیمان و آب بعداز مدتی دچار فرسایش شده و مجدد مشکل قبلی را برای شما تکرار می کند . و فقط شما به مدت محدودی این مشکل را رفع نموده اید . خاطر نشان می نمایم وسواس و نظافت دقیق بسیاری از کدبانوهای ایرانی در استفاده از مواد جرم گیر و یا مواد اسیدی پاک کننده نیز باعث بروز بسیاری از این آسیب ها نیز هست .
با پیشرفت تکنولوژی و فناوری نانو محصولاتی در زمینه های مختلف با استفاده از نانو ذرات تولید شده است که به رفع مشکلات در صنایع و زمینه های گو ناگون کمک کرده است . در زیمنه عایق بندی سرویس های بهداشتی و حمام نیز هم محصولی بر پایه نانو ذرات به نام پلیمرعایق سفید رابرسیل نانوزیت تولید شده است که به هیچ وجه آن مشکلات استفاده از مواد قبلی که برایتان توضیح دادیم را دیگر ندارد و ما در این جا روش صحیح  استفاده از
عایق  rubber seal نانوزیت را به شما آموزش می دهیم و راهکارهایی را به شما پیشنهاد می دهیم که قطعا در کسب نتایج بارها و بارها تایید شده و مشکلات آب بندی بسیاری را حل کرده است . پس به دقت این مطالب خوانده و اجرا کنید

جهت دانلود اطلاعات فنی عایق سفید رابرسیل کلیک نمایید.


روش صحیح عایق بندی سرویس های بهداشتی و حمام با عایق سفید رابرسیل نانوزیت:

  • ابتدا بندهای سست را با یک کاردک  تیز،  تمیز نمایید .  به نحوی که فضای ما بین کاشی ها خالی شوند . سپس بندهای را توسط یک قلمو تمیز کرده و خاک موجود در آن ها را خالی نمایید                  .

  • در این مرحله پیشنهاد می کنیم از رزین رابرسیل نانوزیت برای عایق بندی اولیه استفاده کنند . عایق سفید رابر سیل را درون یک ظرف تمیز ریخته یک برابر با آب رقیق نموده و داخل درزها برزید . در ساخت این محصول از موادی به نام لاتکس استفاده شده که از شیره طبیعی درختان گرفته شده است و بعد از خشک شدن به یک بافت ضد آب تبدیل می شود .

  • اجازه دهید این ماده داخل بندها نفوذ کند .  حداقل 2 ساعت صبر نمایید .

  • سپس یک مقدار مشخص ، از رابرسیل حدود  "200 گرم " را با مقداری سیمان سفید مخلوط  کرده به صورتی که مواد به شکل خامه ای در آید . سپس بند ها را پر نمایید . در این قسمت میتوانید از پودر سیلیس دانه شکری نیز استفاده نمایید . این عمل باعث می شود که سیمان با پلیمر های رابر سیل یک پیوند قوی را تشکیل داده و مانع از عبور آب از میان مولکولها گردد .

  • بعد از بند کشی اجازه دهید تا مواد اعمال شده کاملا خشک شوند . و بعد از 24 ساعت میتواند بدون اینکه نگران باشید از محیط مورد نظر استفاده نمایید

خانم های ایرانی توصیه های زیر را جدی بگیری :

  •      به هیج وجه از مواد شوینده شیمیایی  ، اسیدی استفاده ننمایید . 

  •      برای تمیز کردن و نظافت بهتر است از وایتکس رقیق شده استفاده نمایید .

  •      بعد از شستشو شرایط را برای تبخیر آب موجود در محیط محیا نمایید (روشن کردن هواکش )

 

 

 

 

 

شروع گفتگو در واتساپ
تیم پشتیانی نانوزیت در هر لحظه پاسخگوی شما هستند
پشتیبانی / فروش سلام چطور میتونم کمکتون بکنم