ویروس کرونا و اما و اگر ها

ویروس کرونا و اما و اگر ها


تاریخ : 1399/12/15 بازدید: 672 اشتراک گذاری در تلگرام چاپ این صفحه

بيمارى کرونا و اما ، اگرها 

 یک چیزی در اين ميان اشتباه است و در محاسبات نميگنجد!

ووهان به شانگهای = 629 کیلومتر
 ووهان به پکن =   1052 کیلومتر
ووهان به میلان =  8700 کیلومتر
ووهان به نیویورک = 12000 کیلومتر
ووهان به ایتالیا =  8670 کیلومتر
ووهان به لندن =    8880 کیلومتر
ووهان به پاریس = 8900 کیلومتر
ووهان به اسپانیا = 9830 کیلومتر
ووهان به هندوستان = 3575 کیلومتر
ووهان به ایران =    6560 کیلومتر


   “Corona Virus” ویروس کرونا از شهر ووهان در چین سرچشمه گرفته است و اکنون به هر گوشه دنیا رسیده است، اما این ویروس هنوز به پایتخت سياسى چین نرسیده است: 
به پکن! 
و به پایتخت اقتصادی: شانگهای! 
و هر دوى اين كلان شهرها در نزدیکی شهر ووهان هستند!
راستى چرا...؟

پکن شهری است که همه رهبران چین در آن زندگی میکنند، رهبران نظامی چين در آن زندگی میکنند، همه کسانی که قدرت چین را در دست دارند و همه سران حزب كمونيست چين در آن زندگی میکنند، و هیچ مشكلى در پکن وجود ندارد! شهر پكن كاملاً باز است! کرونا در آنجا هیچ تاثیری نداشته و ندارد، چرا...؟

 شانگهای شهری است که اقتصاد چین را اداره میکند، آنجا پایتخت اقتصادی چین است، و همه ثروتمندان چین در آنجا زندگی میکنند!  همه کسانی که بخش صنعت را در كشور چين اداره میکنند، و هیچ مورد بيمارى كُرونا در آنجا وجود ندارد، و كلاً ظهور كُرونا در اینجا هیچ تاثیری نداشته است...!  چرا...؟ 

این مقاله را مطالعه فرمایید

 نظر بیل گیتس در مورد ویروس کرونا

 آیا کرونا كه یک ویروس همه گیر است و به همه گفته شده است كه تا باید در همه دنیا پخش شده و وحشت ایجاد کند، به پکن و شانگهای نخواهید رسید؟ بسیار مهم است که از چینيها این سؤال را بپرسید که وقتی بزرگترین کشورهای توسعه یافته جهان نتوانستند جلوی Corona را بگیرند و کورونا در شهرهای بزرگ جهان كشتار و وحشت ایجاد کرد، پس چرا این شيوع به پکن نرسید...؟  چرا در شانگهای پخش نشد...؟  چرا...؟  

 پکن و شانگهای مناطق مجاور ووهان هستند!  ویروس مسرى از ووهان به هر گوشه دنیا رسید، اما این ویروس به پکن و شانگهای نرسید...!  چرا...؟  

 امروز ممکن است کل هند و 130 شهر هندی سرخپوش و قفل شوند!  تمام اقتصاد دنيا به بن بست رسیده است، اما همه شهرهای بزرگ چین باز هستند و هم اکنون و از 8 آوریل، چین در حال باز کردن ووهان نيز است!  همه دنیا از ترس رنج میبرد!  اکنون چرا هيچ مورد جدیدی در چین به چشم نمیآیند ولى بازار چین كماكان فعال و باز است...!  چرا...؟  

نکته مهم دیگر این است که نيمى از بورس سهام در سراسر جهان تقریباً سقوط کرده است!  سهام Nifty از 12 هزار به 7 هزار در هندوستان تنزل كرده است!  اما سهم چین در بازار سهام هند 3 هزار نفر بود که در حال حاضر فقط 2700 است!  هیچ تاثیری از این ویروس در بازار چین نیز وجود ندارد...!  چرا...؟  

این مقاله را مطالعه فرمایید

اهمیت استفاده از ماسک در روزهای کرونا

هر رمز و سرّى كه در این چیزها باشد، آنها فقط به یک چیز اشاره میکنند که كُرونا يك سلاح بیولوژیکی شیمیایی ساخت چین است، که چین آن را برای نابودی در جهان برجا گذاشته است!  و پس از کشته شدن برخی افراد، چین اکنون این ویروس را کنترل کرده است!  چين شاید دارویی نيز داشته باشد که با دنیا آنرا تقسیم نمیکند!چرا؟!و چرا اين بيمارى تنفسى در روسيه اصلاً اپيدمى نشد و روسها حتى دو داروى كاملاً مؤثر بر آن را از مدتها پيش در تمام داروخانه ﻫﺎى كشورشان بدون نسخه ميفروختند و هنوز ميفروشند!

چرا...؟

شروع گفتگو در واتساپ
تیم پشتیانی نانوزیت در هر لحظه پاسخگوی شما هستند
پشتیبانی / فروش سلام چطور میتونم کمکتون بکنم