شما اینجا هستید : صفحه نخست / زنگ بر فلزات نانوزیت 250 میلی لیتری
نانوزیت- زنگ بر فلزات نانوزیت 250 میلی لیتری

زنگ بر فلزات نانوزیت 250 میلی لیتری


مشاهده شده: 6755 نظر : 2 تاریخ : 1399/11/16
نانو محلول پاک کننده زنگ زدگی فلزات یک محصول ساخته شده مبتنی بر برخی از مواد الی شیمیایی است.از این محصول می توانید برای پاک کردن و از بین بردن انواع زنگ زدگی

زنگ بر فلزات نانوزیت

محصولی که در اختیار شماست ، یک محصول ساخته شده مبتنی بر برخی از مواد الی  شیمیایی است.از این محصول می توانید برای پاک کردن و از بین بردن انواع زنگ زدگی و فرسایش ایجاد شده  بر اثر رطوبت بروی فلزات استفاده کنید.

محلول نانو زنگ بر فلزات 

نحوه اجرای زنگ بر فلزات نانوزیت:

جهت کسب بهترین نتیــجه به این ترتیب عمل کنید ، در صورتی که قطعات زنگ زده کوچک باشد می توانید قطعات زنگ زده را به مدت 20 دقیقه به صورت قوطه ور کردن  ، داخل محلول گذاشته سپس بعد از رفع زنگ زدگی با یک دستمال خشک قطعات را پاک کنید  ، در صورتی که میزان زنگ زدگی قدیمی باشد زمان بیشتری را باید سپری شود  . توجه داشته باشید در صورتی که سطوح زنگ زدگی بزرگ باشد پیشنهاد می گردد ،  توسط یک اسپری محلول را روی سطوح پاشش کرده و به مواد فرصت بدهید تا زنگ زدگی را از بین برده و طبق مراحل فوق سطوح را پاک کنید.بعد از زدودن زنگ فلزات سطح فلز را با روغن صنعتی یا پارافین چرب نمایید. تا فلز در برابر رطوبت محافظت شود و دچار زنگ زدگی مجدد نشود. پس از استفاده از این محصول شاهد آن هستید که تمام زنگ زدگی ها بطور کامل از بین رفته و فلز به حالت ظاهری اولیه خود برمی گردد.

همچنین شما میتوانید جهت رفع رسوب رادیاتور ماشین از  محلول نانو رسوب بر رادیاتور نانوزیت استفاده نمایید


درخواست حجمی کالا خرید آنلاین از دیجی کالا

کاربر گرامی لطفا اطلاعات خواسته شده را جهت تکمیل سفارش خود وارد نمایید.


شروع گفتگو در واتساپ
تیم پشتیانی نانوزیت در هر لحظه پاسخگوی شما هستند
پشتیبانی / فروش سلام چطور میتونم کمکتون بکنم