مجله اینترنتی نانوزیت تنها منبع مقالات طراحی وبسایت و اموزش برنامه نویسی در کردستان و شهر سنندج میباشد با دنلال کردن نانوزیت جدید ترین اخبار فناوری را از دست ندهید

شما اینجا هستید : صفحه نخست / محلول از بین برنده رسوبات آهکی نانوزیت
نانوزیت-  محلول از بین برنده رسوبات آهکی نانوزیت

محلول از بین برنده رسوبات آهکی نانوزیت


مشاهده شده: 462 نظر : 0 تاریخ : 1399/07/27
محصولی که در اختیار شماست ، یک محصول ساخته شـده مبـتنی بر فـناوری نوین در زمینه فلزات است .کــه بر اساس تکنولوژی های روز اروپا الگو برداری شده و به صورت بومی در ایران تولید شده

 محلول از بین برنده رسوبات آهکی نانوزیت

محصولی که در اختیار شماست ، یک محصول ساخته شـده مبـتنی بر فـناوری نوین در زمینه فلزات است .کــه بر اساس تکنولوژی های روز اروپا  الگو برداری شده و به صورت بومی در ایران تولید شده است .  با توجه به اینکه مصرف آب در مناطق مختلف ایران همواره با املاح  گچی و نمکی  است و مشکلات متعددی را بر روی شیرآلات و سطوح لعاب دار ،کتری ها و ظروف در ارتباط با آب ایجاد می نماید . اثراتی که این رسوبات روی سطوح فلزی و لعابی در دراز مدت می گذارند عمدتا ما را منجر به استفاده از محصولات بر پایه اسید و یا باز می نماید که عمدتا استفاده از این محصولات معضلاتی نیز به همراه دارد .

محصــــول  در اختیار شما قرار گرفته دوستدار محیط زیست می باشد  و هیچ یک از مضرات مواد شیمیایی را به  همراه ندارد .لذا به راحتی می توانید رسوبات تشکیل شده روی سطوح لعابدار ، دوش ها و شیر آلات  را به راحتی پاک  نمایید .

 اسپری limescale remover  نانوزیت حاوی ترکیبات پاک کننده ای است که رسوبات آهکی و املاح ایجاد شده روی سطوح بهداشتی و شیر آلات را به طور موثری از بین می برد. اسپری جرم گیر نانوزیت  سطوح شیرآلات را براق و درخشان می کند و از کدر شدن مجدد آنها جلوگیری می نماید. همچنین استفاده مداوم از این محصول برای تمیز کردن قسمت های مختلف سطوح بهداشتی، مانع از ایجاد دوباره رسوبات بر روی آن ها خواهد شد.این محصول در مقایسه با محصولاتی که در بازار عرضه می گردند بسیار متفاوت و عملکرد فوق العاده ای دارد .

 این محصول دارای فرمول قدرتمندی جهت ازبین بردن آثار رسوبات آب برجای مانده بر روی سطوح حتی در مناطق با آب های سخت می باشد. استفاده منظم از این اسپری باعث بازگرداندن درخشش طبیعی سطوح و مانع از جرم گیری مجددآنها می شود.

استفاده آسان و سریع با فرمول مخصوص بدون نیاز به سابیدن سطوح (اسپری کنید، آب بگیرید)، مناسب برای محلهای جرم گرفته و رسوبی در سرویسهای بهداشتی و آشپزخانه مانند شیرآلات، دوش و سینک می باشد .

جهت مصرف و کسب بهترین نتیجه ، روی سطح اسپری نمایید بسته به میزان رسوب  از 5 الی 15دقیقه صبر نمایید  سپس سطح مورد نظر را  آب کشی نمایید .

 

 

سفارش درخواست کالا
محلول از بین برنده رسوبات آهکی نانوزیت,نانو,نانوزیت,nanozit,رسوبات آهکی,اسپری جرم گیر نانوزیت,رسوبات شیرآلات,رسوبات سطوح لعابدار

کاربر گرامی لطفا اطلاعات خواسته شده را جهت تکمیل سفارش خود وارد نمایید.