مجله اینترنتی نانوزیت تنها منبع مقالات طراحی وبسایت و اموزش برنامه نویسی در کردستان و شهر سنندج میباشد با دنلال کردن نانوزیت جدید ترین اخبار فناوری را از دست ندهید

شما اینجا هستید : صفحه نخست / محلول شتشوی فرش و مبلمان نانوزیت 20 لیتری
نانوزیت- محلول شتشوی فرش و مبلمان نانوزیت 20 لیتری

محلول شتشوی فرش و مبلمان نانوزیت 20 لیتری


مشاهده شده: 458 نظر : 0 تاریخ : 1399/07/27
محصولی که در اختیار شماست ، یک محصول ساخته شـده مبـتنی بر فـناوری نوین در زمینه منسوجات است .کــه بر اساس تکنولوژی های روز اروپا الگو برداری شده و به صورت بومی در ایران تولید شده است

 محلول شتشوی فرش و مبلمان نانوزیت

محصولی که در اختیار شماست ، یک محصول ساخته شـده مبـتنی بر فـناوری نوین در زمینه منسوجات است .کــه بر اساس تکنولوژی های روز اروپا الگو برداری شده و به صورت بومی در ایران تولید شده است .  با توجه به اینکه در سالهای اخیر کشور ما با خشک سالی و کمبود  آب در مناطق مختلف مواجه است  با این حال همیشه آب یکی از راه حل ها برای پاکیزگی است .  لذا استفاده از محصولاتی که در پاکیزگی نیاز مبرم به آب ندارند یک الویت ویژه در صرفه جویی است . .

نانوزیت فرش و مبلمان بر مبنای این نگرش با فرمولی ویژه تولید شده تا لکه ها و کثیفی ها را که ممکن است روی سطوحی مانند فرش ، موکت ، مبلمان و پارچه به وجود آمده  را به راحتی از بین ببرد . محصــــولی که در اختیار شما قرار گرفته دوستدار محیط زیست می باشد  و هیچ یک از مضرات مواد شیمیایی را به  همراه ندارد .با این وجود در حین استفاده از دستکش استفاده نمایید . و بعد از اتمام کار دستهای خود را به خوبی شستشو دهید . در فن آوری این محصول از گیاه لاوندر استفاده شده است . لذا عطر بسیار دل انگیزی بر خلاف شوینده های رایج دارد .

نانوزیت فرش و مبلمان  حاوی ترکیبات پاک کننده ای قوی است لذا کافی است محتویات داخل ظرف را تکان دهید . سپس مایع را بروی سطح مورد نظر اسپری نمایید . و با یک اسفنج و یا پارچه نمدار سطح را پاک نمایید  . در صورتی که لکه ها قدیمی و سرسخت  هستند پس از اسپری کردن چند دقیقه ای صبر کنید (2 الی 4 دقیقه ) .

با توجه به غلظت بالای این محصول می توانید مقداری از این محصول را با 5 برابر حجم برداشت شده با آب رقیق کرده و سطوح مورد نظر خود را پاک نمایید . در این روش بهتر است پس از اعمال پاک شدن عمل شستشو (آب کشی در ماشین های لباسشویی ) را انجام دهید .

درصورتی که از نوع پارچه و یا الیاف مورد نظر منسوجات اطلاعاتی ندارید . بهتر است روی قسمت نامشهود آزمایش شود . تا از بروز آسیب احتمالی جلوگیری شود . توصیه میشود برای پاک کردن مبلمان و فرش محصول را رقیق نمایید و بر اساس میزان آلودگی و یا میزان چربی به نسبت از آن استفاده نمایید . بر روی بافت های حساس مثل ابریشم و یا پشم طبق راهنمای  شستشو روی لیبل عمل نمایید .

سفارش درخواست کالا
محلول شتشوی فرش,لکه بر قوی فرش,محلول نانو فرش,محلول نانو لکه بر مبل,محلو نانو مبلمان,نانوزیت,نانو محلول شتشوی فرش و مبلمان نانوزیت 20 لیتری,nanozit

کاربر گرامی لطفا اطلاعات خواسته شده را جهت تکمیل سفارش خود وارد نمایید.